Primele ediţii din B FIT au fost grozave, au schimbat în bine faţa şi ritmul oraşului, au însemnat ceva. Nu-i puţin lucru să-i vezi pe bucureşteni că zâmbesc larg şi intră în joc.Apoi, pauză, n-au mai fost bani pentru asta, ci pentru zeci de concerturi play back în pieţe publice. De azi se reia festivalul de teatru de stradă. O fotografie de la ediţia precedentă, din 2009.
- September 13, 2012
- No Comments
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on pocket
Pocket
Share on email
Email