B1

Prima zi de B FIT, şapte ore de fotografiat prin centru şi un prim spectacol de mare calitate. Se joacă şi în seara asta, de la 22.15 în Piaţa George Enescu. “Neige de feu”. Nu sunt chiar cel mai mare mare simpatizant al măreţului popor francez, dar când vine vorba de spectacole de stradă, sau de fotografie, avem de-a face cu maeştrii.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on pocket
Pocket
Share on email
Email